Cs

CVB klimatizace, vzduchotechnika, ventilátory a tepelná čerpadla

Navštivte náš INTERNETOVÝ OBCHOD, ve kterém Vám nabízíme ventilátory, větráky, průmyslové ventilátory, čističky vzduchu, přímotopy, ohřívače, vysoušeče, odvlhčovače, snímače teploty, snímače vlhkosti a další široký sortiment produktů z oblasti vzduchotechniky a klimatizace. VSTUPTE ZDE...

Klimatizace  Ventilátory
Klimatizace je zařízení, které ochlazuje vzduch v uzavřených prostorech s cílem dosáhnout komfortní teploty. Málokdo ale zná další užitečné funkce klimatizací, jako jsou ohřívání vzduchu, jeho čistění, osvěžování, ionizace, větrání nebo odvlhčování.  Pokud se potřebujete v létě ochladit, ale nechcete investovat do klimatizace, pak sáhněte po některém z ventilátorů. Jejich předností je podstatně nižší pořizovací cena a skutečnost, že nejste vystaveni tepelnému šoku při přechodu z podchlazených klimatizovaných prostor do venkovního horka.

 

 Vzduchotechnika   Tepelná čerpadla
Vzduchotechnika se stará o výměnu vzduchu v uzavřených prostorech. Jejím hlavním úkolem je odsávat vydýchaný nebo znečištěný vzduch z vnitřních prostor a nahrazovat ho čerstvým vzduchem z vnějšího okolí, čímž vytváří hygienicky nezávadné a příjemné klima.  Tepelné čerpadlo ze vzduchu v okolí budovy odebírá tepelnou energii a používá ji pro potřeby vytápění v budově, přičemž dokáže uspořit až 80 % nákladů na topení. Tepelné čerpadlo lze využít pro všechny typy objektů od rodinných domů až po rozsáhlé administrativní komplexy.

 

 

 
KONTAKT

Mobil - obchodní oddělení:   +420 608 34 37 67
Mobil - servis:   +420 608 12 19 46
Telefon : +420 414 14 55 99
Telefon : +420 414 14 66 99
Telefon : +420 474 65 02 67

VÍTEJTE

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za Vaši návštěvu a věříme, že na našem novém webu získáte dostatek potřebných informací.
V opačném případě nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. 
Robert Cvrk, jednatel CVB s.r.o.