Cs

Výběr klimatizace

Při výběru klimatizace je nejprve důležité zjistit, jak velký chladící výkon potřebujete. Výkon klimatizace se určuje podle prostoru, který chcete klimatizovat. V úvahu je nezbytné vzít nejen objem místnosti, plochu oken a jejich orientaci vůči světovým stranám, ale i spotřebiče produkující teplo či tepelnou izolaci stěn. Pokud nechcete riskovat výběr nevhodné klimatizace, doporučujeme Vám svěřit výpočet optimálního chladícího výkonu klimatizace specializované firmě, třeba zrovna nám!

Chcete si chladící výkon klimatizace spočítat sami? Použijte naši online kalkulačku »

Požadavky na funkce
Jestliže se rozhodnete pro klimatizaci, zvažte, jaké funkce od přístroje požadujete. Postačí Vám pouze ochlazování nebo budete chtít klimatizaci používat i pro ohřívání vzduchu? Budeme-li používat klimatizaci po větší část roku, měli byste se zaměřit i na její spotřebu. Nejúspornější modely nesou označení energetické třídy A, modely s vysokou spotřebou jsou zařazeny do třídy D nebo E.

Dostupný servis
Kromě ceny a parametrů klimatizace se zajímejte také o zajištění servisu. Někdy se zdánlivě výhodná cena nemusí vyplatit, budete-li nuceni v případě poruchy složitě shánět odborníka, který daný typ opravuje.

Montáž klimatizace
Zatímco instalaci mobilní klimatizace zvládne každý (stačí ji pouze zapojit do zásuvky), instalaci dělené klimatizace nebo okenní klimatizace svěřte odborné firmě. Pokud si dělenou nebo okenní klimatizaci naistalujete sami, vystavujete se totiž problémům při případné reklamaci, při které budete požádáni o předložení potvrzení o odborném zapojení klimatizace.

Zaujaly Vás tyto informace? Rádi Vám sdělíme více! (odkaz na Kontakt)
Související odkazy: Co vše umí klimatizace | Základní druhy klimatizací | Jak správně používat klimatizaci

Weblogo

CVB je kvalitní firma 

CVB s.r.o. - Klimatizace a ventilátory

 

Společnost CVB s.r.o. se specializuje na realizaci, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s výrobci klimatizačních jednotek jsme připraveni vyhovět požadavku každého zákazníka bez ohledu na jeho velikost. Od našeho vzniku v roce 1997 jsme realizovali více než 3000 zakázek pro firmy, instituce i domácnosti.
 
Jsme rádi, když Vám můžeme vyhovět
Naší filozofií je dosáhnout maximální spokojenosti zákazníka s naším návrhem, cenou, rychlostí, montáží, servisem i s našimi pracovníky. Pro každého z našich klientů se snažíme vytvořit technicky kvalitní, funkčně propracované, uživatelsky přívětivé a ekonomicky úsporné řešení. Při realizaci zakázek proto využíváme především značkové hi-tech produkty předních světových výrobců YORK, TOSHIBA, SAMSUNG, FUJI, LG, AIRWELL, ACOND a SINCLAIR.
 
Svěřte se do péče profesionálů

Společně s Vámi vybereme vhodné zařízení s odpovídajícím výkonem, cenou i designem a precizní montáží a pravidelným servisem prodloužíme jeho životnost. V případě nutnosti stavebních zásahů je provedeme co nejcitlivěji a samozřejmostí je pro nás i kompletní úklid po montáži.

Bezplatné poradenství
Všem zájemcům z řad firemních zákazníků i domácností poskytujeme bezplatné poradenské služby a technický audit v oblasti klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Běžným standardem je i vytvoření nezávazné cenové nabídky pro každého zájemce i interiér zcela zdarma.

 

Doplňkové služby
V rámci blokové výjimky provádíme i servis klimatizací v osobních i nákladních automobilech, stejně jako zemědělských a stavebních strojích. Jsme provozovateli e-shopu s ventilátory, klimatizacemi, tepelnými čerpadly, vzduchotechnickým zařízením, čističkami a odvlhčovači vzduchu (www.ventilatory-shop.cz).

 

Velkoobchod

V neposlední řadě se zabýváme i velkoobchodním prodejem ventilátorů značky VORTICE, klimatizací YORK a ACOND a tepelných čerpadel ACOND.

 

 


Přihlásit | Registrovat
KONTAKT

Mobil - obchodní oddělení:   +420 608 34 37 67
Mobil - servis:   +420 608 12 19 46
Telefon : +420 414 14 55 99
Telefon : +420 414 14 66 99
Telefon : +420 474 65 02 67

VÍTEJTE

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za Vaši návštěvu a věříme, že na našem novém webu získáte dostatek potřebných informací.
V opačném případě nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. 
Robert Cvrk, jednatel CVB s.r.o.