Cs

Správné používání klimatizace

Správné používání klimatizace nejen snižuje náklady na její provoz, ale především zamezuje vzniku zdravotních problémů.

Pravidlo 6°C
Zlaté pravidlo používání klimatizace říká, že rozdíl mezi venkovní teplotou ve stínu a teplotou v místnosti by měl být optimálně 6°C, maximálně 8°C. Jestliže je tedy venku tropických 33°C, klimatizace v místnosti by měla být nastavena na 27°C. Vyšší teplotní rozdíl může vést ke zdravotním problémům, a to především u dětí, starších osob a osob se srdečními problémy.

Pravidelné větrání
Levnější modely klimatizací většinou nemají funkci přisávání čerstvého vzduchu, proto je důležité nezapomenout na pravidelné větrání, které v místnosti vymění vydýchaný vzduch, hlavní příčinu únavy, ospalosti a nesoustředěnosti, za vzduch čerstý. Lepší klimatizace tento problém řeší za Vás, jejich součástí je i funkce automatického přisávání čerstvého vzduchu.

Servis a údržba
Životnost klimatizace výrazně prodloužíme pravidelnou údržbou a čištěním přístroje. Při sezonním provozu vyžaduje klimatizace jeden servisní zásah, při celoročním provozu servisní zásahy každých 6 měsíců.

Související odkazy: Co vše umí klimatizace | Základní druhy klimatizací | Jak si vybrat klimatizaci

Weblogo

CVB je kvalitní firma 

CVB s.r.o. - Klimatizace a ventilátory

 

Společnost CVB s.r.o. se specializuje na realizaci, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s výrobci klimatizačních jednotek jsme připraveni vyhovět požadavku každého zákazníka bez ohledu na jeho velikost. Od našeho vzniku v roce 1997 jsme realizovali více než 3000 zakázek pro firmy, instituce i domácnosti.
 
Jsme rádi, když Vám můžeme vyhovět
Naší filozofií je dosáhnout maximální spokojenosti zákazníka s naším návrhem, cenou, rychlostí, montáží, servisem i s našimi pracovníky. Pro každého z našich klientů se snažíme vytvořit technicky kvalitní, funkčně propracované, uživatelsky přívětivé a ekonomicky úsporné řešení. Při realizaci zakázek proto využíváme především značkové hi-tech produkty předních světových výrobců YORK, TOSHIBA, SAMSUNG, FUJI, LG, AIRWELL, ACOND a SINCLAIR.
 
Svěřte se do péče profesionálů

Společně s Vámi vybereme vhodné zařízení s odpovídajícím výkonem, cenou i designem a precizní montáží a pravidelným servisem prodloužíme jeho životnost. V případě nutnosti stavebních zásahů je provedeme co nejcitlivěji a samozřejmostí je pro nás i kompletní úklid po montáži.

Bezplatné poradenství
Všem zájemcům z řad firemních zákazníků i domácností poskytujeme bezplatné poradenské služby a technický audit v oblasti klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Běžným standardem je i vytvoření nezávazné cenové nabídky pro každého zájemce i interiér zcela zdarma.

 

Doplňkové služby
V rámci blokové výjimky provádíme i servis klimatizací v osobních i nákladních automobilech, stejně jako zemědělských a stavebních strojích. Jsme provozovateli e-shopu s ventilátory, klimatizacemi, tepelnými čerpadly, vzduchotechnickým zařízením, čističkami a odvlhčovači vzduchu (www.ventilatory-shop.cz).

 

Velkoobchod

V neposlední řadě se zabýváme i velkoobchodním prodejem ventilátorů značky VORTICE, klimatizací YORK a ACOND a tepelných čerpadel ACOND.

 

 


Přihlásit | Registrovat
KONTAKT

Mobil - obchodní oddělení:   +420 608 34 37 67
Mobil - servis:   +420 608 12 19 46
Telefon : +420 414 14 55 99
Telefon : +420 414 14 66 99
Telefon : +420 474 65 02 67

VÍTEJTE

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za Vaši návštěvu a věříme, že na našem novém webu získáte dostatek potřebných informací.
V opačném případě nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. 
Robert Cvrk, jednatel CVB s.r.o.