Cs

Ventilátory

Pokud se potřebujete v létě ochladit, ale klimatizaci považujete za příliš nákladnou, pak je řešením pořídit si některý z mnoha druhů ventilátorů. Kromě podstatně nižší pořizovací ceny je klíčovou předností ventilátorů oproti klimatizacím i skutečnost, že při jejich používání nejste vystaveni tepelnému šoku, ke kterému dochází při přechodu z podchlazených klimatizovaných prostor do venkovního horka a naopak.

Stolní ventilátory
Nejjednodušší ventilátory jsou zastoupeny stolními modely. Průměr jejich vrtule je od 20 do 40 cm, mají 2 až 3 rychlosti, možnost otáčení do stran (oscilace) i nastavení vertikálního sklonu hlavice ventilátoru. Lepší modely stolních větráků mají zabudovanou nabíjecí baterii, která umožňuje bezdrátový provoz až po dobu 6 hodin.

stolni ventilator

Stojanové ventilátory
Nejprodávanějšími jsou ventilátory stojanové, které jsou ideální pro zajištění cirkulace vzduchu ve větších místnostech. Stojanové ventilátory jsou výškově nastavitelné, mohou se automaticky otáčet do stran v rozsahu až 70 stupňů a průměr vrtule se pohybuje okolo 40 centimetrů. Samozřejmostí je několik rychlostí a možnost otáčení do stran (oscilace) i nastavení vertikálního sklonu hlavice ventilátoru.

Stojanový ventilátor

Věžové (sloupové) ventilátory
Pokud hodláte do pořízení ventilátoru investovat větší částku, poohlédněte se po věžových ventilátorech. Mívají zajímavý design, oproti stojanovým větrákům zabírají minimum prostoru a k vybraným modelům lze pořídit i dálkové ovládání či časové spínače, které zvyšují uživatelský komfort. Věžové větráky mají na rozdíl od stojanových velmi tichý chod při vysokém výkonu.

sloupovy ventilator

Stropní ventilátory
Stropní ventilátory poskytují velký vzduchový výkon při nízkých otáčkách, což zabezpečuje velmi nízkou provozní hlučnost. Stropní ventilátory jsou vhodné pro zajištění cirkulace vzduchu v obytných, komerčních i průmyslových objektech. Jsou dodávány v provedení se 3, 4 nebo 5 listy, jejich součástí může být i osvětlení. Některé modely jsou vybaveny i automatickým oboustranným otáčením, díky kterému se vzduch šíří rovnoměrně a teplota je ve všem částech místnosti stejná.

stropni ventilator

Ventilátory v našem e-shopu http://www.ventilatory-shop.cz/ventilatory-pro-letni-pouziti/

Správné používání ventilátorů
Vyvarujte se sezení v přímém proudu vzduchu z větráku. Větrák by neměl stát v bezprostřední blízkosti lidí, rozhodně by neměl mířit na hlavu. Jinak se vystavujete riziku zdravotních problémů.

Nikdy nepoužívejte větráky v prašném prostředí. Společně s prachem totiž ventilátor víří i alergeny. Máte-li doma nějakého alergika, hledejte raději jiné řešení, jak se v horkých letních dnech ochladit.

Moderní stolní a stojanové ventilátory jsou opatřeny ochrannou kovovou mřížkou, která brání případnému kontaktu s rotujícími listy. Za žádných okolností nespouštějte ventilátor, je-li ochranná mřížka otevřena!

Zaujaly Vás uvedené informace? Rádi Vám sdělíme více! http://www.ventilatory-shop.cz/html/kontakt-11.html

              

 KOMPLETNÍ NABÍDKU VENTILÁTORŮ NAJDETE V NAŠEM E-SHOPU NA :

www.ventilatory-shop.cz

CVB s.r.o. - Klimatizace a ventilátory

Společnost CVB s.r.o. se specializuje na realizaci, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s výrobci klimatizačních jednotek jsme připraveni vyhovět požadavku každého zákazníka bez ohledu na jeho velikost. Od našeho vzniku v roce 1997 jsme realizovali více než 3000 zakázek pro firmy, instituce i domácnosti.
 
Jsme rádi, když Vám můžeme vyhovět
Naší filozofií je dosáhnout maximální spokojenosti zákazníka s naším návrhem, cenou, rychlostí, montáží, servisem i s našimi pracovníky. Pro každého z našich klientů se snažíme vytvořit technicky kvalitní, funkčně propracované, uživatelsky přívětivé a ekonomicky úsporné řešení. Při realizaci zakázek proto využíváme především značkové hi-tech produkty předních světových výrobců YORK, TOSHIBA, SAMSUNG, FUJI, LG, AIRWELL, ACOND a SINCLAIR.
 

Svěřte se do péče profesionálů

Společně s Vámi vybereme vhodné zařízení s odpovídajícím výkonem, cenou i designem a precizní montáží a pravidelným servisem prodloužíme jeho životnost. V případě nutnosti stavebních zásahů je provedeme co nejcitlivěji a samozřejmostí je pro nás i kompletní úklid po montáži.

Bezplatné poradenství

Všem zájemcům z řad firemních zákazníků i domácností poskytujeme bezplatné poradenské služby a technický audit v oblasti klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Běžným standardem je i vytvoření nezávazné cenové nabídky pro každého zájemce i interiér zcela zdarma.

Doplňkové služby

V rámci blokové výjimky provádíme i servis klimatizací v osobních i nákladních automobilech, stejně jako zemědělských a stavebních strojích. Jsme provozovateli e-shopu s ventilátory, klimatizacemi, tepelnými čerpadly, vzduchotechnickým zařízením, čističkami a odvlhčovači vzduchu (www.ventilatory-shop.cz).

Velkoobchod

V neposlední řadě se zabýváme i velkoobchodním prodejem ventilátorů značky VORTICE, klimatizací YORK a ACOND a tepelných čerpadel ACOND.


Přihlásit | Registrovat
KONTAKT

Mobil - obchodní oddělení:   +420 608 34 37 67
Mobil - servis:   +420 608 12 19 46
Telefon : +420 414 14 55 99
Telefon : +420 414 14 66 99
Telefon : +420 474 65 02 67

VÍTEJTE

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za Vaši návštěvu a věříme, že na našem novém webu získáte dostatek potřebných informací.
V opačném případě nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. 
Robert Cvrk, jednatel CVB s.r.o.